Perde Servisi | Doğru Montajın Önemi
Perde Servisi
18942
post-template-default,single,single-post,postid-18942,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Doğru Montajın Önemi

Doğru Montajın Önemi

perdeservisi.netKorniş Montaj Servisi

Hayallerinizi süsleyen perdeyi bulduğunuzda aslında geriye pek bir şey kalmamış gibi görünse de durum öyle değil. Perdenizin takılacağı kornişin montajı ve kim tarafından yapıldığı da son derece önemli. Deneyimli ustalar tarafından kaliteli malzeme kullanılarak yapılan montajlar kullanıcıların hem perdelerinin hem de kornişlerinin uzun süre boyunca sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Doğru şekilde takılmış kornişler sağlamlığı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor ve böylelikle tekrar tekrar problem çıkarmamış oluyor. Aynı zamanda uzun ömürlü yapıları sayesinde maliyet konusunda da büyük ölçüde tasarruf sağlıyor. Kullanıcılar uzun vadede büyük bir avantaj yakalamış oluyor. Doğru takılan korniş uzun yıllar boyunca herhangi bir problem yaşanmadan kullanılabiliyor.

Doğru Montajın Önemi

Müşterilerimiz tarafından seçine korniş deneyimli ustalarımız tarafından hiçbir zahmet verilmeden anında takılabiliyor. Uzman ekip kısa sürede montaj işlemini tamamlarken evinizin temizliğini de göz önünde bulundurur. Ayrıca kornişin takıldığı duvarda görsel açıdan herhangi bir rahatsızlık olmayacağının da tarafımızdan garantisi verilmektedir. Doğru bir şekilde takılmış korniş ne duvarınıza ne de perdenize zarar verir. Diğer taraftan işinin ehli tarafından montajlanmayan kornişler duvarın yanlış bölümüne monte edildiğinde bir süre sonra duvardan düşebilir ya da çok daha kötüsü duvarda çatlaklar ya da yarıklar oluşturabilir. Bu yarığın veya çatlağın yerine ve büyüklüğüne göre eviniz su alabilir. Bunun sonucunda ise istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

perdeservisi.netKorniş Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Çok farklı çeşitlerde kornişler bulunmaktadır ve bu kornişler farklı perde tipleri ile kullanılmaktadır. Bu yüzden müşterilerin kornişten önce perde seçimi yapması gerekmektedir. Perde seçiminden sonra o perdeye uygun kornişlerinin arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Korniş çeşitlerinin arasında tekli korniş, ikili korniş, üçlü korniş, dörtlü korniş ve kartonpiyerli korniş gibi korniş seçenekleri yer almaktadır. Bu korniş çeşitlerine farklı türde perdeler takılmaktadır. Seçilen uygun korniş uzmanlarımız tarafından getirilerek kaliteli malzeme ile takılmaktadır. Bu sayede perdeleriniz uzun yıllar boyunca kolayca kullanılabilmektedir. Diğer taraftan kornişin takılmış olduğu duvara da hem görsel hem de yapısal anlamda herhangi bir zarar verilmemiş olur.