Perde Servisi | Farklı Montaj Yöntemleri
Perde Servisi
18949
post-template-default,single,single-post,postid-18949,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Farklı Montaj Yöntemleri

Farklı Montaj Yöntemleri

perdeservisi.netPerde Montaj Servisi

Perde montaj servisi hem yeni perdeleriniz hem de eski perdeleriniz için alabileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmet özellikle mekanizmalı perdeler için çok önemlidir. Motorlu ya da manuel mekanizmalı olan zebra, stor, jaluzi ve rustik perde modelleri işinin uzmanı kişiler tarafından monte edildiğinde uzun yıllar güvenle kullanılır. Perdenin ve perde mekanizmasının ömrünü uzatan ver verimini arttıran perde montaj servisi ihtiyaç duyduğunuz çözümleri ayağınıza getirir.

Farklı Montaj Yöntemleri

Perde montaj servisi ihtiyacınız olan ya da mekanlara uygun olacak çözümleri eksiksiz bir şekilde sunar. Bir perdenin duvara, tavana ya da pencere kasası üzerine monte edilmesi gerekli ekipmanlar kullanıldığında mümkündür. Korniş, ayak ya da özel duvar ekipmanları ile montaj işlemi yapılır. Bu tür işlemlerde perdenin düzgün durmasının yanı sıra perde mekanizmasının da doğru çalışmasını sağlamak önemlidir. Montaj sonrasında çalışmayan bir mekanizma ya da yamuk duran bir perde hüsran yaratacağı için perde montajının uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Yaşam alanlarını güzelleştiren ve farklılaştıran perdelerin montajında dikkatli olmak gerekir. Özellikle motorlu perde montajında gerekli bağlantıların iyi yapılması sistemin verimli ve düzgün çalışması açısından gereklidir. İyi yapılmış bir perde montajı ile perdeleriniz uzun yıllar duruşunda bir bozukluk olmadan yaşam alanlarınızı güzelleştirmeye devam eder. Montajı iyi yapılmayan perdeler kısa sürede sabitliğini kaybeder. Bu hem kazalara hem de perdenin kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir.

perdeservisi.netGelenekselden Modern Yöntemlere

Günümüzde kullanılan, hem geleneksel hem de genel olarak tercih edilen korniş sistemleri perde montajı için en sık kullanılan aparatlardır. Korniş sistemlerine zebra perde, stor perde, rustik perde veya jaluzi perde montajı yapılabilir. Sağlam bir korniş sistemi ek aparatlarla güçlendirildiğinde yaygın olarak kullanılan pek çok perde modelinin montajında rahatlıkla kullanılır. Korniş sistemleri perde montajında en yaygın çözüm olsa da tek kullanılan yöntem değildir. Bu sistemlere ek olarak duvar aksamları da perde montajında tercih edilir. Özellikle zebra perde, stor perde ve rustik perde modellerinde duvara montaj tercih edilir. Pencere kasası üzerine ya da duvara monte edilen perde sistemlerinin aksaklık yapmadan çalışması için de perde aksamlarının düzgün bir şekilde monte edilmiş olması gerekir. Perde montaj servisi aldığınız zaman uzun yıllar rahatlıkla kullanacağınız perdeleriniz için güvenli ve etkili bir montaj hizmeti almış olursunuz.