Perde Servisi | Güvenilir Hizmet
Perde Servisi
18945
post-template-default,single,single-post,postid-18945,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Güvenilir Hizmet

Güvenilir Hizmet

perdeservisi.netPerde Tamir Servisi

Perdeler uzun kullanım sürelerine sahip olan hem dekoratif hem de işlevsel parçalardır. Bir perde yıllar boyunca kullanılır. Eğer mekanın dekorasyonunda bir değişiklik yapmayı düşünmüyorsanız perdelerinizi istediğiniz kadar uzun süre kullanabilirsiniz. Bir ürün ne kadar kaliteli ya da uzun ömürlü olursa olsun her zaman yıpranma payı olduğunu unutmamak gerekir. Söz konusu ürünler perde gibi sürekli güneş ışınlarına maruz kalan ürünler olduğu zaman yıpranma ihtimali daha çok artar. Perdelerde meydana gelen yıpranmalar ya da arızalar onları kullanılmaz hale getirmez. Eğer perdelerle ilgili bu tür sorun yaşıyorsanız ilk etapta perde tamir servisi almanız daha doğru bir karar olacaktır.

Perde Tamiri Hangi Durumlarda Mümkündür?

Her perde modeli oluşan arızaya ya da hasara göre tamir edilebilir. Stor perde tamiri, rustik perde tamiri, zebra perde tamiri, jaluzi perde tamiri, katlamalı perde tamiri karmaşık gözükse de genellikle yapılabilir. Perde tamir servisi perdecilik alanında uzman çalışanlarıyla perdelerinizi en ufak hasarda atmanızı değil tamir ettirerek uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlar. Stor ya da zebra perde modellerinde genellikle yaylı mekanizmalar vardır. Zincirli ya da yaylı mekanizmalar kullanım sıklığına göre bozulabilir. Bu tür durumlarda stor ya da zebra perdenin mekanizmasının değiştirilmesi yeterlidir. Ayrıca perdenin kumaşında bir hasar olduğunda sadece kumaş değişimi yapılabilir. Jaluzi perdelerde meydana gelen en önemli sorunlar mekanizma bozulması ya da çubuklarının kırılmasıdır. Bu tür durumlarda perdenin mekanizması stor perdelerde olduğu gibi değiştirilebilir. Jaluzi perdelerin kırılan ya da eğilen çubukları da gerek duyulduğunda değiştirilir. Dikey perdelerin bantları zamanla güneş ışınlarının yıpratıcı etkisi yüzünden kopabilir. Bantların bağlantı noktaları da yer çekimi ve kullanım sebebiyle hasar görür. Bant kopmalarında tüm sistemi değiştirmek yerine bantlarında değişiklik yapabilirsiniz. Rustik perdelerde en sık görülen hasar rustiğin kırılması ya da çatlamasıdır. Bu durumda rustik yenisi ile değiştirilebilir. Perde tamir servisi ile ilgili bilmeniz gereken en önemli şey her perdenin mekanizmasının tamir edilebileceğidir.

perde servisiGüvenilir Hizmet

Perdeleri atıp yenilerini almak bir çözüm olsa da severek yaptırdığınız perdeleri talihsiz olaylar yüzünden kaybetmek istemezsiniz. Perde tamir servisi perde konusunda uzman çalışanlarıyla her perdenin en uzun süre kullanılmasını sağlamak için hizmet verir. Mekanizma ya da kumaş ile ilgili sorunlarda çözüm üreten perde tamir servisini güvenle kullanabilirsiniz. Perdeniz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda değişim yapma planlarından önce tamir hizmeti almayı tercih edebilirsiniz.