Perde Servisi | Hızlı Servis Ekonomik Fiyatlandırma
Perde Servisi
19010
post-template-default,single,single-post,postid-19010,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Hızlı Servis Ekonomik Fiyatlandırma

perdeservisi.net

Hızlı Servis Ekonomik Fiyatlandırma

Perde Servisi İstanbul ve tüm ilçelerine  korniş montaj hizmetini çok ekonomik fiyatlara ve garantili bir şekilde hızlıca yapar, ister ölçü verin ister biz ölçü alalım tekli , 2 li 3 lü ve 4 lü kornişlerinize kolayca kavuşun.

Ayrıca İnternet yada yapı marketlerden aldığınız stor perde, zebra perde, jaluzi perde ve rustiklerinizin montajını yapan perde montaj hizmetimizde mevcuttur.

Bozulan yada arıza yapan mekanik perdelerinizin de tamirini yapan perde tamir servisimiz vardır, bir evden diğerine taşınırken perde ustasına mı ihtiyacınız oldu hemen biri arayın. perde tamir, perde montaj ve korniş montaj işini en iyi perde ustaları yapar unutmayın.

Bir telefonla uzman ekibimiz size gelir ve tüm korniş, perde işlerinizi çok uygun fiyatlara garantili yapar, ayrıca 500 tl üstü rakamlara 6 aya kadar kredi kartı taksit imkanımız vardır.

İster ev ister iş yeri oteller ve tüm mekanlara korniş montaj hizmeti için bizi hemen arayın.

Garantili bir şekilde hilti ve çelik vidalar ile yaptığımız montajlarımız uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kulanmanıza imkan verir, diğerleri gibi plastik çivi aparatları asla kullanmayız ve taktığımız kornişler 100 kiloya kadar mukavemet gösterir.

Hızlı servis ekonomik fiyatlandırma Perde Servisi

Korniş Montaj

Perde Montajı

Perde Tamiri

Stor Perde Montajı

Zebra Perde Montajı

Jaluzi Perde Montajı

Rustik Perde Montajı