Perde Servisi | Perde Mobil Nedir?
Perde Servisi
19001
post-template-default,single,single-post,postid-19001,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Perde Mobil Nedir?

Perde Mobil Nedir?

Yeni Nesil Perdeci

Perde Mobil, sizi mağaza mağaza dolaşmak zahmetinden ve maliyetinden kurtaran, evinizden kolayca takip edebileceğiniz bir perde satış süreci hizmetidir.

Satış süreci, bir telefonla kolayca ulaşabileceğiniz servisimizin, verdiğiniz adrese size en yakın aracı yönlendirmesiyle başlar. Bu işlem için sizden hiç bir ek ücret talep edilmez. Siz, Perde Mobil aracındaki seçkin markalara ait binlerce renk ve model arasından seçiminizi yapar, zevkinize ve bütçenize en uygun perdeyi seçersiniz.
Siz perdenize karar verdiğiniz anda, siparişiniz üretim merkezine iletilir ve üretim süreci hemen başlar.

Siz Durun Perdeci size gelsin

Perde Mobil, zamanınızın kıymetini bilir. Size en uygun perdeyi bulmak için, değerli vaktinizi mağaza mağaza dolaşarak harcamazsınız.
Perde Mobil ile mağaza dolaşırken yorulma zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Böylece enerjiniz, onu daha verimli kullanabileceğiniz işleriniz için size kalır.

Adresinize Gelip Size En Uygun Perde Çeşitlerini Gösterelim
Perde Mobil, ekonomiktir. Tüm bu hizmetler için sizden hiçbir ek ücret talep etmez. Yolda harcayacağınız paranız cebinize kalır.
Perde Mobil, teknolojiyi sonuna dek kullanır. Size en uygun bütçeyle ,zevkinize en uygun, yüksek kaliteli perdelere erişebilme imkanı sunar.
Perde Mobil , perdenizi size tam zamanında ulaştırır. Beklemezsiniz.

Perdeci

Zebra Perde

Stor Perde

Dikey Tül Perde

Jaluzi Perde

Cam Balkon Perdesi

Perde Mobil binlerce seçkin markayı bir anda kapınızın önüne getirebilen güçlü yapısı ile zamanınızı verimli bir şekilde değerlendirmenizi sağlıyor. Bir telefonla verdiğiniz adrese gelen perde mobilin deneyimli ve güler yüzlü ekibi size hiçbir ek ücret yansıtmadan hayallerinizdeki perdeyi seçmeniz için yol gösterici hizmet sunuyor.

Perde seçimi tamamlandıktan sonra anında ölçü alımını yapan ekibimiz üretim merkezine siparişinizi iletiyor. Perdenizin teslim tarihi ile ilgili bilgiler size ulaştıktan sonra geriye sadece perdenizin takılmasını beklemek kalıyor. Siparişten montaja kadar her adımda eksiksiz hizmet veren Perde Mobil ile satış sonrası süreçlerde de hizmet alabilirsiniz.