Perde Servisi | Perde Tamiri
Perde Servisi
18814
post-template-default,single,single-post,postid-18814,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Perde Tamiri

Perde Tamiri

Perdeleriniz zamanla kumaşından ya da mekanizmasından kaynaklanan sebeplerle bozulabilir. Böyle zamanlarda perdeniz hem görsel hem işlevsel olarak tamir edilmelidir. Yıpranmış veya arızalı perdelerinizi tamir ettirerek ömrünü uzatabilirsiniz. Böylece hem masraftan kurtulmuş hem de severek aldığınız perdeleri daha uzun süre kullanma fırsatı yakalamış olursunuz.

Perde tamiri konusunda desteğe ihtiyacınız varsa uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Perde denince aklınıza gelecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken sizi yormamaya özen gösterir, evinize kadar hizmet götürürüz. Eski ya da yeni fark etmeksizin tüm perde mekanizmalarının ihtiyaçlarını bilen ekibimiz, ilk aşamada perdenizle ilgili sorunu tespit ederek sizin ve perdenizin ihtiyacına en uygun yöntemi belirler. Stor perde, jaluzi perde, dikey perde gibi yeni çıkan mekanizmalar ve geleneksel mekanizmaların onarılmasında güvenilir hizmetin yanı sıra dayanıklı çözümler sunar.