Perde Servisi | Yeni Nesil Perdecilik
Perde Servisi
18907
post-template-default,single,single-post,postid-18907,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Yeni Nesil Perdecilik

Yeni Nesil Perdecilik

Perde Mobil, sizi mağaza mağaza dolaşmak zahmetinden ve maliyetinden kurtaran, evinizden kolayca takip edebileceğiniz bir perde satış süreci hizmetidir.
Nasıl Çalışır?
Satış süreci, bir telefonla kolayca ulaşabileceğiniz servisimizin, verdiğiniz adrese size en yakın aracı yönlendirmesiyle başlar. Bu işlem için sizden hiç bir ek ücret talep edilmez. Siz, Perde Mobil aracındaki seçkin markalara ait binlerce renk ve model arasından seçiminizi yapar, zevkinize ve bütçenize en uygun perdeyi seçersiniz.
Siz perdenize karar verdiğiniz anda, siparişiniz üretim merkezine iletilir ve üretim süreci hemen başlar.
Avantajları Nelerdir?
Perde Mobil, zamanınızın kıymetini bilir. Size en uygun perdeyi bulmak için, değerli vaktinizi mağaza mağaza dolaşarak harcamazsınız.
Perde Mobil ile mağaza dolaşırken yorulma zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Böylece enerjiniz, onu daha verimli kullanabileceğiniz işleriniz için size kalır.
Perde Mobil, ekonomiktir. Tüm bu hizmetler için sizden hiçbir ek ücret talep etmez. Yolda harcayacağınız paranız cebinize kalır.
Perde Mobil, teknolojiyi sonuna dek kullanır. Size en uygun bütçeyle ,zevkinize en uygun, yüksek kaliteli perdelere erişebilme imkanı sunar.
Perde Mobil , perdenizi size tam zamanında ulaştırır. Beklemezsiniz.

Üstelik peşin fiyatına 3 taksit, anlaşmalı bankalar ile 9 aya kadar taksit imkanı.

0850 532 1993

532 307 95 84